35

Sesli Chat Nedir?

Sesli chat internet üzerinde iletişim yöntemlerinden birisidir. Sesli iletişim Yahoo Messenger, MSN Messenger, Skype veya inSpeak gibi bir anında mesajlaşma programı ile sağlanabilir. Özellikle uzak mesafeler arasında sesli iletişim telefonla yapılmasının maliyeti yüksektir; bu görüşmelerin internet üzerinden sesli olarak yapılmasının maliyeti ise düşüktür. VolP ile Sesli Chat birbirinden farklıdır.

Sesli Chat Nedir?

Dünya’nın farklı ülkelerinden ya da Türkiye’nin farklı illerinden yeni arkadaşlarınız olsun istemez misiniz?

Arkadaşlık bir gereksinimdir.

Acılarınızı ve sevinçlerinizi paylaşırsınız. Fakat bu arkadaşlıklar her zaman yanınızda olmayabilir. Aynı ruhu konuşabildiğiniz yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz Sesli Chat Hizmetimizi sizler için açtık. Harikulade sohbetler ile güzel dostluklar kurmanız adına sizler için çalışıyoruz.

Eskilere Elveda Diye Bilmek İçin 

Hayatınızda sizi üzen birçok insan olmuştur. Bu insanları unutmak çok zor olabilir. Bu zorluğu aşabilmeniz için! sizlere yardımcı oluyoruz. Yeni arkadaşlıklara, yeni muhabbetlere yelken açmanızı hatta hayatınızda yeni bir aşkı dahi koyabilmenizi vaat ediyoruz. Sizlerin en mutlu anılarını paylaşmak için sesli sohbet sitesi olarak yardımcı olmak istiyoruz. Yeni umutlarınız olsun hayatınız hep mutlu olsun sloganımızı sürekli kullanıyoruz.

Bizlere Ulaşmak Zor Değil?

Bizlere ulaşmanız için, Dünyaca ünlü arama motoru Google ana sayfasına SesliFlash.Com yazarak Sesli chat sitemize ulaşabilirsiniz.

92 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Populer Konular